Przejdź do treści
Projekty IAP WCAG 2,1
Serwerownia - Data Center
Transmisja sesji video wcag
szkola-baner
podmioty-publiczne-400-z-napisami
Przejdź do stopki

Serwisy dla szkół i przedszkoli

Treść

Obecne przepisy narzucają, aby serwisy wszystkich szkół i przedszkoli publicznych spełniały standardy dostępności również dla osób niepełnosprawnych.

Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla szkół,  jeżeli w okresie (01.07.2021r. – 30.09.2021r.) szkoła lub przedszkole wypełni formularz zgłoszeniowy na bok.iap.pl to swój nowy serwis oparty na naszym autorskim systemie CMS, wraz z samouczkiem i wsparciem technicznym Webmastera dostanie w cenie 950zł brutto.

Koszt uruchomienia serwisu internetowego dla szkoły lub przedszkola i przeniesienia części treści (publikowanych na stronie do roku wstecz) wynosi 1550zł brutto.

Koszt uruchomienia serwisu internetowego dla szkoły lub przedszkola i przeniesienia wszystkich danych (kompleksowy) wynosi 2150zł brutto.

Są to koszty jednorazowe.

Informacja dla nowych klientów:

1.Aby móc z nami współpracować należy w pierwszej kolejności wejść na stronę panel.iap.pl i zarejestrować się jako nowy klient - wypełniając formularz własnymi danymi.

2.Następnie przejść przez proces rejestracji (aktywować swoje konto w Panelu Klienta, gdzie obsługiwane są płatności oraz jest dostępne zamawianie usług oraz modyfikacja własnych danych personalnych).

3.Wejść na stronę bok.iap.pl i zarejestrować się.

4. Na bok.iap.pl wypełnić formularz zgłoszeniowy

(jeżeli dotyczy to stworzenia serwisu w WCAG 2.1 to:

- podać wymagane dane poczynając od adresu e-mail,

- kategoria: Projekt,

- temat: Stworzenie strony internetowej w standardzie WCAG 2.1,

- podać telefon kontaktowy,

- w treści: dane kontaktowe z osobą która będzie administrować serwisem, domenę strony internetowej ( w przypadku gdy istnieje strona internetowa szkoły lub przedszkola), wypunktować listę rzeczy, które życzyliby sobie Państwo na nowej stronie w oparciu o dostępne moduły przedstawione w propozycji serwisowej, dane do faktury VAT,

- w załącznikach dodać zdjęcia jeżeli chcą Państwo umieścić je na nowym serwisie-istnieje możliwość modyfikacji strony w każdym czasie, dlatego może ona mieć różny wygląd w różnym okresie czasu).

5. Poczekać na wstępne wykonanie zgłoszenia (w oparciu o materiały przysłane do nas), by później dograć szczegóły projektu, aż do finalizacji zamówienia.

 

Abonament za utrzymanie serwisu dla szkoły lub przedszkola - od 144 zł brutto (rocznie) albo (bezpłatnie na własnym serwerze wirtualnym lub serwerze wirtualnym gminnym).

 

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka szablonów, według których można budować (modyfikować) serwis szkolny:


 

 A tu znajdą Państwo przykłady kilku serwisów szkolnych, które stworzyliśmy:

 

 

Zarejestruj się

 

9065