Przejdź do treści
Serwerownia - Data Center
Projekty IAP WCAG 2,1
Transmisja sesji video wcag
szkola-baner
podmioty-publiczne-400-z-napisami
Przejdź do stopki

Serwisy dla szkół i przedszkoli

Treść

Obecne przepisy narzucają, aby serwisy wszystkich szkół i przedszkoli publicznych spełniały standardy dostępności również dla osób niepełnosprawnych.

Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla szkół,  jeżeli przedstawiciel szkoły lub przedszkola wypełni formularz zgłoszeniowy na bok.iap.pl to swój nowy serwis oparty na naszym autorskim systemie CMS, wraz z samouczkiem i wsparciem technicznym Webmastera dostanie w cenie 1200 zł brutto.

Dodatkowo istnieje mozliwość przeniesienia treści (części lub całości) ze starych serwisów na nowy - o szczegóły prosimy pytać naszych konsultantów.

Są to koszty jednorazowe.

Informacja dla nowych klientów:

1.Aby móc z nami współpracować należy w pierwszej kolejności wejść na stronę panel.iap.pl i zarejestrować się jako nowy klient - wypełniając formularz własnymi danymi.

2. Na bok.iap.pl wypełnić formularz zgłoszeniowy,

(jeżeli dotyczy to stworzenia serwisu w WCAG 2.1) to:

- podać wymagane dane poczynając od adresu e-mail,

- kategoria: Projekt,

- temat: Stworzenie strony internetowej w standardzie WCAG 2.1,

- podać telefon kontaktowy,

- w treści: dane kontaktowe z osobą która będzie administrować serwisem, domenę strony internetowej ( w przypadku gdy istnieje strona internetowa szkoły lub przedszkola), wypunktować listę rzeczy, które życzyliby sobie Państwo na nowej stronie w oparciu o dostępne moduły przedstawione w propozycji serwisowej, dane do faktury VAT,

- w załącznikach dodać zdjęcia jeżeli chcą Państwo umieścić je na nowym serwisie-istnieje możliwość modyfikacji strony w każdym czasie, dlatego może ona mieć różny wygląd w różnym okresie czasu).

3. Poczekać na wstępne wykonanie zgłoszenia (w oparciu o materiały przysłane do nas), by później dograć szczegóły projektu, aż do finalizacji zamówienia.

 

Abonament za utrzymanie serwisu dla szkoły lub przedszkola - od 144 zł brutto (rocznie) albo (bezpłatnie na własnym serwerze wirtualnym lub serwerze wirtualnym gminnym które są w naszej serwerowni).

 

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka szablonów, według których można budować (modyfikować) serwis szkolny:


 

 A tu znajdą Państwo przykłady kilku serwisów szkolnych, które stworzyliśmy:

 

 

Zarejestruj się

 

32526